Агітбригада «Ендорфіни».


Агітбригада «Ендорфіни».

      Агітаційна бригада «Ендорфіни» Васильківського коледжу НАУ полюбилася учням Васильківської ЗОШ №9 ще з минулорічних виступів. Програма «Ендорфінів» динамічна, інформаційно-наповнена, театрально-музикальна, побудована за принципом “рівний – рівному”.
      В рамках традиційного тижневика по здоровому способу життя студенти агітбригади 14 квітня 2016 року відвідали, на волонтерських засадах, учнів 5-6 класів Васильківської ЗОШ №9.
      Студенти розповіли малечі про основні правила, які допоможуть поліпшити здоров’я, такі як: дотримання правил гігієни; користування чистою водою; слідкування за тим, що їмо; перевага бути фізично активним; порада добре висиплятися.
      Позитивні емоції дітлахів викликала рухавка про гномів, яку школярі залюбки виконували разом зі студентами.
      Про згубність та шкідливість тютюнопаління школярі мали змогу дізнатися з театралізованої вистави «Закляте кресало». Посмішки та щирий сміх дітей надихали акторів вистави грати ще більш самовіддано і переконливо. Гру студентів діти оцінили гучними оплесками і проханням відвідувати їх частіше!
      Студенти агітаційної бригади «Ендорфіни» і надалі будуть продовжувати волонтерську роботу серед молоді по утвердженню здорового способу життя та мають плани розпочати підготовку до нової театралізованої вистави з робочою назвою «Три чорних чаклуни» (алкоголь, тютюн, наркотик), в якій обов’язково переможе добре та міцне здоров’я!

      Студентська Рада ВК НАУ