Почесна хода


      9 Травня 2016 року викладачі та студенти Васильківського коледжу НАУ прийняли участь у почесній ході. Ця урочиста акція присвячена гідному вшануванню 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 рр.
      Біля меморіалу Слави відбулися урочисті заходи з метою вшанування подвигу українського народу та солдатів Другої світової у війні з нацизмом, а також відзначення 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.
      Зі словами привітання ветеранів та всіх присутніх, від імені колективу коледжу, виступили студенти третього курсу Вікторія Полторацька та Олександр Смірнов. Студенти перших курсів привітали присутніх на заході ветеранів невеличкими подарунками та сердечними словами подяки за ратний подвиг, за взірець мужності для молодого покоління, наснаги на подвиги у наші прийдешні нелегкі часи. Адміністрація та студентська Рада коледжу, вшановуючи пам’ять загиблих воїнів, поклали квіти до вічного вогню.
      Змінюються покоління, але не змінюється ставлення до Героїв війни – ми шануємо їх пам’ять і схиляємо голови перед їх мужністю і відвагою. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки та представники інших національностей. Рідна земля завжди пам’ятатиме про їх великий подвиг.