32 роковини Чорнобиля


     25-26 квітня 2018 року до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф у бібліотеці коледжу для студентів першого курсу відбулися заходи виховного характеру під назвою «Хронологія трагічних тих подій та екологічні наслідки Чорнобиля». Підготували презентаційні матеріали та провели заходи студенти 611 групи. Під час виступів особливу увагу було приділено питанню участі в ліквідації Чорнобильської катастрофи пожежників, водіїв, лікарів, військових м. Василькова та району.
     26 квітня 1986 року став чорним днем у календарі. Це дата найбільшої техногенної катастрофи в істо¬рії людства.
     Однак, життя триває. Чорнобильська зона стає привабливим місцем для туристів зі всього світу. Велика частина зони відчуження нещодавно отримала статус заповідника. В лісах Полісся живе найбільше видів тварин в Україні. Навіть попри радіацію, у зоні з’являються унікальні види тварин та птахів.
     Наостанок побажаємо всім читачам доброго здоров’я і пропонуємо декілька порад як уберегти своє здоров’я в сучасних умовах. По-перше, за прикладом японців більше рухатися: ходьба, плавання, лижний спорт; по-друге, забезпечитися індивідуальним дозиметричним апаратом, вживати чисті та здорові продукти, не вживати хімічні речовини та бути екологічно культурними, а також вирішувати проблеми йододефіциту, включаючи в раціон харчування продукти збагачені йодом (морепродукти, йодовану сіль), йодіс-плюс.
 
 

Поліна Ремінна
староста 611 групи