31 роковини Чорнобиля


     27 квітня 2017 року до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф у ВК НАУ пройшов студентський форум «Хронологія трагічних тих подій та екологічні наслідки Чорнобиля». У роботі форуму прийняли участь студенти першого курсу, методист виховного відділу Олена Пєстрікова, викладач Марія Бичкова, викладач Микола Борисенко та гість заходу голова Васильківської міської громадської організації ветеранів-інвалідів «Союз Чорнобиль України» Володимир Підгорецький.
     Напередодні, студенти четвертого курсу Васильківського коледжу НАУ Артем Овенко, Олег Чайка та методист Олена Пєстрікова, за сприяння ВГО інвалідів «Союз Чорнобиль України», відвідали зону відчуження та на власні очі бачили нещодавно введений в експлуатацію новий саркофаг, (новий безпечний конфайнмент», відвідали місто Прип’ять та побували у м. Чорнобиль.
     Особлива увага на форумі була приділена питанню участі в ліквідації Чорнобильської катастрофи повітряних сил.
     Наостанок побажаємо всім читачам доброго здоров’я і пропонуємо декілька порад від легендарного льотчика-інженера Вячеслава Синякова як уберегти своє здоров’я в сучасних умовах. По перше, за прикладом японців більше рухатися: ходьба, плавання, лижний спорт; по друге забезпечитися індивідуальним дозиметричним апаратом, вживати чисті та здорові продукти, не вживати хімічні речовини та бути екологічно культурними, а також вирішувати проблеми йододефіциту включаючи в раціон харчування продукти збагачені йодом (морепродукти, йодовану сіль).

     Голова
     студентської Ради
     Анна Битько