Ярмарка професій


     11 жовтня 2017 року студенти ВК НАУ взяли участь в Ярмарку професій організованому Васильківським міськрайонним центром зайнятості. Для запрошених школярів 9 – х та 11 – х класів відбулася презентація навчальних закладів Київської області різних форм акредитації. Відвідувачі даного заходу мали змогу вільно спілкуватися з представниками закладів освіти, ознайомитися з презентаційними матеріалами – стендами, буклетами, відео роликами.
     Студенти Васильківського коледжу НАУ гідно представили професії, які можна здобути у коледжі. Демонстрували презентаційні матеріали з фото – довідкою про коледж та короткометражний фільм про навчальний заклад, проводили індивідуальні консультації школярам, щодо умов вступу та спеціальності. Розповсюджували, серед присутніх, інформаційні буклети, знайомили з інформацією про сайт закладу.
     Такого роду профорієнтаційні заходи дають змогу школярам самостійно і неупереджено подивитися на різноманітний і цікавий світ професій! Спільними зусиллями всіх учасників заходу була створена незабутня атмосфера свята – свята навчання і перспектив на майбутнє. Адже людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь як їй самій, так і суспільству в цілому.

     Інформаційний департамент студради ВК НАУ