Ярмарка професій


      21 березня 2019 року студенти Васильківського коледжу НАУ взяли участь в Ярмарку професій організованому Васильківським міськрайонним центром зайнятості. Для запрошених школярів 9-х та 11-х класів відбулася презентація навчальних закладів Київської області різних форм акредитації. Відвідувачі даного заходу мали змогу вільно спілкуватися з представниками закладів освіти, ознайомитися з презентаційними матеріалами – стендами, буклетами, відео роликами.
     Студенти Поліна Ремінна, Альона Шевченко та Сліпуха Олег гідно представили професії, які можна здобути у Васильківському коледжі НАУ. Демонстрували короткометражний фільм про навчальний заклад, проводили індивідуальні консультації школярам, щодо умов вступу та спеціальності. Розповсюджували, серед присутніх, буклети, знайомили з інформацією про сайт закладу.
     Такого роду профорієнтаційні заходи дають змогу школярам самостійно і неупереджено подивитися на різноманітний і цікавий світ професій! Спільними зусиллями всіх учасників заходу була створена незабутня атмосфера свята – свята навчання і перспектив на майбутнє. Адже людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь як їй самій, так і суспільству в цілому.
 
 

Прес-центр студради