«Формула здоров’я»

    Напередодні всесвітнього Дня здоров’я 6 квітня 2017 року у Васильківському коледжі НАУ було проведено дискусійне заняття на тему «Формула здоров’я». У заході прийняли участь студенти першого курсу спеціальності «Авіоніка», студенти другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпеченя», голова студентської ради Анна Битько та методист Олена Пєстрікова.
На початку заняття студентам було надано інформаційну довідку із застосуванням власне розроблених презентаційних матеріалів про здоровий спосіб життя та види здоров’я людини, адже на сьогоднішній день спосіб життя людини є фундаментом успішного майбутнього. Друга частина заняття проводилася у вигляді дискусіії, де студенти мали можливість висловлювати власні думки, аргументувати власну точку зору з приводу обговорюваної проблеми.
    Очевидно, що найважливішою якісною характеристикою суспільства є спосіб життя людей, класів, націй тощо. Особливо важливим є позиція студентів – нашого майбутнього! Для усвідомлення здорового способу життя важливі проінформованість про спеціальні профілактичні заходи для підтримання фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я.
    Як поліпшити своє здоров′я:
1. Дотримання правил гігієни.
2. Користуйтеся чистою водою.
3. Слідкуйте за тим, що їсте.
4. Будьте фізично активними
5. Добре висипляйтесь.
    Профілактика краща за лікування. Що включає у себе здоровий спосіб життя: відмова від шкідливих звичок; раціональне рухливе життя; повноцінне харчування; особиста гігієна, гігієна одягу, взуття, білизни; позитивний психологічний мікроклімат; нормальне особисте життя у відповідності з біологічним і соціальним віком.

    Дарина Шараєнко
    студентка 5 – го курсу
    Національного авіаційного університету
    Навчально-наукового Гуманітарного інституту
    Кафедри авіаційної психології