ФЛЕШ-МОБ

    5 квітня, до Всесвітнього Дня здоров’я, актив студентської Ради ВК НАУ провів флеш-моб «Кинь цигарку візьми цукерку».
    У флеш-мобі взяли участь, як студентська молодь так і викладачі Васильківського коледжу НАУ. Акція була спрямована на допомогу підліткам зробити правильний та самостійний вибір відносно тютюнопаління.
    У коледжі студенти – волонтери, розмістили агітаційні плакати, стіннівки відповідної тематики. Пропонували «курцям» відмовитися від шкідливої звички, віддавши цигарку в обмін на цукерку та замислитися про альтернативу палінню, замінивши цигарки не лише цукерками , а і заняттями активними видами фізкультури та спорту. За досить короткий проміжок часу коробка була наповнена цигарками, які студенти залюбки обмінювали на цукерки. Наприкінці заходу цигарки були знищені.
    Відгук студентів, які брали участь в флеш-мобі був позитивним, адже ефективна запобіжна діяльність призводить до покращення здоров’я студентства.
   Метою проведення заходу є сприяння зниженню актуальності тютюнопаління, залучення до боротьби проти паління, профілактика тютюнопаління та інформування студентства про його пагубний вплив на здоров’я.

    Голова студради ВК НАУ
    Анна Битько