Фестиваль з чирлідингу


     6 грудня 2017 року у місті Василькові пройшов фестиваль з чирлідингу, який зібрав команди усіх освітніх закладів міста. Чирлідинг набуває все більшої популярності в Україні. Даний вид спорту поєднує в собі елементи акробатики, танців та художньої гімнастики.
     Цю подію не оминув і Васильківський коледж НАУ, студенти якого гідно представили наш навчальний заклад на змаганнях. Збірна команда виступила під назвою «БЕМС» та з девізом «бойові, енергійні, молоді, симпатичні».
     Кожна з команд освітніх закладів представила свій номер. Під час виступу судді звертали увагу на образ команди, музикальність, елементи гімнастики та відповідно елементи танцю. Після усіх виступів було оголошено результати, за якими збірна ВК НАУ посіла третє місце. Учасників було нагороджено медалями відділу молоді і спорту Васильківської міської ради та дипломом.
     До складу збірної ВК НАУ увійшли студенти: Ружицька Анна – капітан команди (511 н/г), Любавіна Дарья (211 н/г), Молчанов Данило (311 н/г), Безруков Марк (511 н/г), Ігнатенко Олександр (511 н/г), Скриннікова Анастасія (511 н/г), Бойко Олександр (121 н/г), Іоффе Стефанія (621 н/г), Анохіна Ольга (631 н/г).
 
 
     Студентська Рада ВК НАУ
     Спортивно – оздоровчий департамент