«Україна без сміття!»


     29 березня 2018 р. представники студентської Ради ВК НАУ провели круглий стіл «Сортування сміття: закон та реальність» з метою екологічного просвітництва та в рамках оголошеного студрадою місячника “Україна без сміття”. Учасниками круглого столу стали студенти третього курсу спеціальностей: «Менеджмент» та «Авіаційний транспорт», соціальний педагог Альбіна Шестакова, голова студентської Ради Тарас Ющенко, заступник голови студради Ольга Анохіна.
     Під час круглого столу було розглянуто такі питання: екологічні проблеми в місті Василькові; згубний вплив батарейок на навколишнє середовище; утилізація батарейок; утилізація сміття в світі та Україні; заходи з екологічного просвітництва серед студентів коледжу та місцевої громади. Ольга Анохіна підготувала презентації, які були представлені під час круглого столу «Екологічні проблеми м. Василькова» та «Утилізація батарейок – організація збору». Докладно дослідивши алгоритм дій на екологічному порталі – www.7promeniv.com.ua та обравши гаслом своєї діяльності вислів «Молодь має не чекати, а активно працювати!», студенти прийняли рішення організувати збір батарейок на території коледжу!
     Окрім основної мети, подібні заходи допомагають студентам-активістам влучно використовувати інструментарій просвітницької роботи серед ровесників (одногрупників, друзів, знайомих). У якості волонтерської діяльності здійснювати просвітницькі заходи не лише серед студентів коледжу, а і серед школярів м. Василькова. Україна – це наш спільний дім, тож зробимо його чистим, затишним і привабливим для туризму!
 
 

Олена Пєстрікова

 
 
     www.zhyvo.in.ua/yak-organizuvati-zbir-batarejok-v-svoyij-mistsevosti/
     www.7promeniv.com.ua
     www.ecoleague.net/index.php