Студентський форум


     Свято миру та єднання з європейськими країнами у ВК НАУ відзначили напередодні Дня Європи. За ініціативою Студентської Ради у коледжі був проведений традиційний студентський форум «Мандруючи країнами Європейського союзу», учасниками якого стали студенти 1-3-х курсів.
     Під час форуму студенти здійснили віртуальну подорож до Австрії, Естонії, Фінляндії, Греції, Німеччини, Франції. Дізнались та побачили цікаві туристичні місця, архітектупні пам’ятки цих країн, а також здійснили смачний гастрономічний тур.
     До складу журі, яке оцінювало змістовність поданого матеріалу і смак національних страв, увійшли: методист виховного відділу, представник студради Корінєвський Костянтин. Третій голос – члени команд мали право віддати суперникам.
     Переможцями конкурсу стали студенти третього курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Учасники заходу здійснили подорож до Греції. Гідом подорожі стала Стефінія Іоффе, про географічне розташування на карті ми дізнались від Івана Шутька, про гастрономічні уподобання греків нам розповів Богдан Конопольський, а Віталій Козак здійснював технічне забезпечення віртуального вояжу.
     Цікаву подорож до Фінляндії, з розривом в один бал, організували студенти І курсу спеціальності «Авіоніка» – Григорій Бандевич та Андрій Петровіцький. Фінський пиріг «Калакукко» від шеф-кухаря Григорія Бандевича може стати кулінарним лайфхаком на кухні кожного пересічного українця.
     Студентська Рада коледжу, виховний відділ висловлюють вдячність студенту 611 н/г Владиславу Янко за тур до Німеччини, Надії Савчук (111 н/г) за туристичну подорож до Австрії і національне блюдо Австрії – захер. Команді професійних гідів 411 н/г: Юрією Грищенку, Дмитру Костецькому, Івану Гаврищуку, Віталію Петруньку, а також студентам 211 н/г Юрію Коденьову і КО.
     Дякуємо всім студентам, що допомагали в організації та прийняли участь у студентському форумі.
 
 

Прес-центр студради