Студентський форум до дня Європи

18 травня 2018 з нагоди відзначення Дня Європи у Васильківському коледжі НАУ був проведений студентський форум «Мандруючи країнами Європейського союзу».
     Участь у форумі прийняли студенти 1-3-х курсів. Напередодні,студентська Рада ВК НАУ провела жеребкування серед студентських груп назв країн Європейського союзу, в які буде здійснена віртуальна подорож. Для підсилення ефекту присутності групи отримали завдання виготовити національні страви країни, які будуть презентувати.
     Оцінювало творчі доробки студентів журі у складі соціального педагога та методиста. Під час визначення місць у конкурсній боротьбі було враховано змістовність розповіді про обрану країну Європейського союзу та презентацію, яка мала містити інформацію про найвидатніші пам’ятки історії та культури, туристичні родзинки, особливості національної кухні. Дегустація страв виявилась достатньо складною справою, адже про смаки не сперечаються.
     Програма студентського форуму нагадала всім присутнім, що Європа починається не за кордоном України, а в серці кожного з нас. Всі присутні мали можливість поринути у багатогранний, різноманітний, барвистий та неповторний світ країн Європи. Захоплива подорож тривала понад годину упродовж якої присутні відкрили для себе багато цікавого з історії та культури цих країн , звучали гімни та майоріли прапори країн Євросоюзу.
     Переможцями конкурсу стали студенти 611 навчальної групи, які найбільш вдало змогли представити таку країну, як Португалія. Студентки Поліна Ремінна, Олена Шевченко, Наталія Стеценко приготували чотири смачні португальські страви, а Стажко Роман підготував презентацію. Друге місце здобула команда 621 групи. Студенти Стефанія Іоффе, Віталій Козак, Іван Шутько розповіли про Німеччину та пригощали національними пивними ковбасками з гірчично-медовим соусом. Третє почесне місце дісталось команді студентів 411 групи. Студенти Марія Постольник, Ольга Домащенко, Ігор Здоренко, Олександр Сова знайомили присутніх з Австрією та презентували такі страви: струдель та шніцель з картоплею.
     Дякуємо всім студентам, що допомагали в організації та прийняли участь у студентському форумі.
     День Європи – це свято Європейського союзу. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність – цінності, які також є значущими у житті студентів Васильківського коледжу НАУ.

Соціальний педагог
Альбіна Шестакова