Студентська чайна церемонія


     21 травня 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» під час семінару зі світової літератури влаштували чайну церемонію. Темою обговорення стала творчість японського письменника Ясунарі Кавабати, зокрема його повісті «Тисяча журавлів». Участь у чайній церемонії дозволила студентам відчути атмосферу твору, заглибитися у його тематику. Церемонія зі своїми правилами гармонії, чемності, чистоти та спокою служить колоритним панно для розгортання драми безнадійного кохання головного героя, а невизначеність фіналу твору дає можливість учасникам додумати, уявити події після…
     Ідея провести у нестандартному форматі семінар належить викладачу Цвєтковій Людмила Петрівні, яка постійно знаходить нові форми і засоби зацікавити студентів. Достатньо лише згадати її літературний веб-квест за твором М. Булгакова «Майстер і Маргарита».
     Учасники церемонії слухали виступи своїх товаришів за чашечкою ароматного чаю. Автори проектів відповідально поставились до виконання завдань семінару та цікаво представили інформацію. У проектах були використані презентації, відео -, фотоматеріали, підготовлені доповіді. Людмила Петрівна організувала обговорення кожного проекту, не шкодувала слів подяки за виконану роботу та достойно оцінила участь кожного студента.
     Студенти-програмісти першого курсу з задоволенням відвідують заняття зі світової літератури та вдячні викладачу за можливість під час семінару перетворити аудиторію на зону комфорту та релаксу.

Студент першого курсу спеціальності
«Інженерія програмного забезпечення»
Роман Стажко