Співпраця з центром зайнятості

    5 квітня 2017 року студенти ВК НАУ взяли участь в інформаційному заході для школярів міста та р-ну. Організатором цього заходу став Васильківський міськрайонний центр зайнятості. Для запрошених випускників 9 – х та 11 – х класів відбулася презентація навчальних закладів Київської обл. різних форм акредитації. Відвідувачі даного заходу мали змогу вільно спілкуватися з представниками закладів освіти, ознайомитися з презентаційними матеріалами – стендами, буклетами.
    Наші студенти гідно представили професії, які можна здобути у коледжі. Демонстрували презентаційні матеріали з фото – довідкою про коледж та короткометражний фільм про навчальний заклад, проводили індивідуальні консультації школярам, щодо умов ступу та спеціальності. Розповсюджували, серед присутніх, інформаційні буклети, знайомили з інформацією про сайт закладу.
Вибір професії, з одного боку, має відповідати здібностям і знанням учнів, а з іншого – потребам і можливостям суспільства. Потрібно бути добре проінформованим. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь як людині, так і суспільству в цілому. Зазвичай вибір професії допомагають зробити батьки. Та під час подібних профорієнтаційних кампаній, школярі мають змогу самостійно і неупереджено подивитися на різноманітний і цікавий світ професій! Спільними зусиллями всіх учасників заходу була створена незабутня атмосфера свята – свята навчання і перспектив на майбутнє.

    Голова старостату ВК НАУ
    Вікторія Локтєва