Співпраця з міськрайонним центром зайнятості

12 квітня 2018 року студенти Васильківського коледжу НАУ взяли участь в інформаційному заході для школярів міста та р-ну. Організатором цього заходу став Васильківський міськрайонний центр зайнятості.
     Для запрошених випускників, 9 – х та 11 – х класів загальноосвітніх шкіл, пройшла презентація навчальних закладів Київської обл. різних форм акредитації. Відвідувачі даного заходу мали змогу вільно спілкуватися з представниками закладів освіти, ознайомитися з наданими презентаційними матеріалами – стендами, буклетами.
     Студенти Васильківського коледжу НАУ Катерина Дзюбенко, Стефанія Іоффе, Роман Стажко, Олексій Савченко гідно представили професії, які можна здобути у коледжі. Демонстрували короткометражний фільм про навчальний заклад, проводили індивідуальні консультації школярам, які зацікавились тією, чи іншою спеціальністю. Розповсюджували серед присутніх інформаційні буклети, знайомили з інформацією про сайт закладу.
     Спільними зусиллями всіх учасників заходу була створена незабутня атмосфера свята – свята навчання і перспектив.
     Вибір професії, з одного боку, має відповідати здібностям і знанням учнів, а з іншого – потребам і можливостям суспільства. Потрібно бути добре проінформованим. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь і людині, і суспільству. Саме, такі заходи допомагають правильно визначитися школярам у виборі майбутньої професії, щоб надалі якомога повніше реалізувати себе у професійному плані.
     Зазвичай вибір професії допомагають зробити батьки. Та під час подібних профорієнтаційних кампаній, школярі мають змогу самостійно і неупереджено подивитися на різноманітний і цікавий світ професій!

Інформаційний департамент
студради ВК НАУ