Співпраця з міськрайонним центром зайнятості

13 жовтня 2016 року студенти Васильківського коледжу НАУ прийняли участь в інформаційному заході для школярів міста та р-ну. Організатором цього заходу став Васильківський міськрайонний центр зайнятості.
   Для запрошених випускників 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл, бажаючих продовжити навчання, пройшла презентація навчальних закладів Київської обл. різних форм акредитації. Відвідувачі заходу мали можливість вільно спілкуватися з представниками цих закладів освіти, ознайомилися з різноманітними презентаційними матеріалами – стендами, буклетами.
   Студенти Васильківського коледжу НАУ гідно представили професії, які можна здобути у коледжі. Демонстрували короткометражний фільм про навчальний заклад, проводили індивідуальні консультації школярам, які зацікавились тією, чи іншою спеціальністю. Розповсюджували серед присутніх інформаційні буклети, знайомили з інформацією про сайт закладу.
   Спільними зусиллями всіх учасників заходу була створена незабутня атмосфера свята – свята навчання і перспектив.
   Вибір професії, з одного боку, має відповідати здібностям і знанням учнів, а з іншого – потребам і можливостям суспільства. Потрібно бути добре проінформованим. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь і людині, і суспільству. Саме, такі заходи допомагають правильно визначитися школярам у виборі майбутньої професії, щоб надалі якомога повніше реалізувати себе у професійному плані.
   Зазвичай вибір професії допомагають зробити батьки. Та під час подібних профорієнтаційних кампаній, школярі мають змогу самостійно і неупереджено подивитися на різноманітний і цікавий світ професій!