Святковий концерт


     Весна завітала у Васильківський коледж НАУ під звуки музики у виконанні Національного Президентського оркестру.
     3 березня 2020 року з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня у Васильківському коледжі НАУ відбувся святковий концерт за участі струнної групи Національного Президентського оркестру під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Івана Москаленка
     На початку концерту начальник коледжу Постніков О.О. від себе особисто та всіх чоловіків навчального закладу привітав жінок з прийдешнім святом. Олександр Олексійович побажав наснаги, творчих здобутків, весняного настрою та процвітання.
     У ході концерту лунали відомі українські пісні у виконанні Заслуженої артистки України Ірини Кулик, Ірини Зябченко, пісню про вічне кохання, французькою, виконав Павло Грищенко. Народна артистка України Інеш виконала, улюблену пісню своєї мами, Кольорові ярмарки. Музикальні композиції у виконанні баяніста Віталія Сахацького переносили слухачів від українських краєвидів до французького Провансу. Всім цим дійством віртуозно керував диригент Євген Брага.
     На концерт були запрошені весь колектив та студенти ВК НАУ, жінки військовослужбовці, жінки з міської адміністрації.
     На прикінці святкового заходу начальник коледжу Постніков О.О. від імені колективу Васильківського коледжу НАУ нагородив струнну групу Національного Президентського оркестру Почесною грамотою. Студенти привітали жінок оркестру з прийдешнім святом квітами.
     Прекрасний настрій, щирі емоції після концерту супроводжуватимуть наших прекрасних жінок протягом цієї весни.
     Маємо надію ще не раз почути в стінах нашого навчального закладу Національний Президентський оркестр та його солістів.
     Відео:https://youtu.be/WB9p3P0diPk

 
 

Методист виховного відділення Шаповал І.