Святковий концерт з нагоди Дня працівника освіти.

4 жовтня 2019 р. ми відзначали свято Дня працівників освіти. Цього дня у Васильківському коледжі НАУ панувала атмосфера святкового настрою, відчувався аромат квітів.
     Актив студентської Ради ВК НАУ підготував для своїх викладачів концертно-розважальну програму. Керівник навчального закладу почесні грамоти та подяки найсумліннішим працівникам коледжу.
     Після занять ведучі заходу Наталія Порохня та Конопольський Богдан запросили викладачів і студентів до святкової зали. З вітальним словом виступив начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков побажав викладачам сили духа, міцного здоров’я і любові до своїх вихованців.
     З нагоди Дня працівників освіти 21 викладача коледжу було відзначено Почесними грамотами, 29 працівникам оголошено подяку. За доброю традицією студентська Рада ВК НАУ нагородила викладачів коледжу почесними дипломами в різних номінаціях з присвоєнням їм почесних титулів.
     Розпочала концертну програму Борканин Ангеліна з піснею, яка задала позитивну та святкову атмосферу концертній програмі.
     Мрії студентів збуваються, про те щоб зникли кудись викладачі та наслідки від таких мрій заспівали присутнім студенти 721 та 111 груп з гурту «Дикі пупси».
     Розбавити пісенний вернісаж вдалось студентам 611, 121 та 173 груп зі сценкою «Емоції студента».
     Кожен викладач намагається підвищити свій статус, отримати почесне звання. Студентки Борканин Ангеліна та Бусяк Влада вдало продемонстрували всім присутнім історію про викладача який прагнучи отримати це звання, пережив вже не одну перевірку і дійшов до останньої – перевірки з міністерства.
     Наші дорогі викладачі, окрім роботи мають ще і сім’ї. Пісня у виконанні Надії Савчук та Євгена Дурнєва наочно показала яке тяжке життя у чоловіків наший викладачок.
     Завершальною піснею всіх викладачів привітала Василенко Сніжана.

Методист виховного відділу
Ірина Шаповал.