Підготовчі курси

Підготовчі курси

Підготовка до вступу до вищих навчальних закладів громадян України (Підготовчі курси) здійснюється в Васильківському коледжі Національного авіаційного університету з 2009 року на підставі ліцензії МОН України серія АЕ № 270705 від 2 липень 2013 року.


Послуга підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України створена з метою надання допомоги при вступі до вищих навчальних закладів, в тому числі і до Васильківського коледжу Національного авіаційного університету. В процесі підготовки до вступу до вищих навчальних закладів громадян України значно підвищується рівень знань з математики та української мови, ліквідуються прогалини в шкільних знаннях слухачів з цих предметів. Крім цього, процес навчання на підготовчих курсах допомагає слухачам вмотивовано правильно зробити свій професійно зорієнтований вибір. Гарантією виконання Васильківським коледжем Національного авіаційного університету ліцензійних умов є залучення до викладання викладачів з великим досвідом практичної роботи. Викладачами розроблене комплексне навчально-методичне забезпечення з урахуванням специфіки навчального процесу.   8-місячні курси – строк навчання на курсах – 8 місяців.   Для якісної підготовки слухачів коледж надає навчальні аудиторії, технічне обладнання, забезпечує методичною літературою.
Навчання на курсах проводиться по суботах з 9.00 до 15.00.   Початок роботи підготовчих курсів – перша субота жовтня Початок роботи підготовчих курсів – перша субота жовтня, закінчуються підготовчі курси в кінці травня згідно з навчальними планами та графіками.  Місячні курси .   Окрім 8-місячних курсів, проводяться місячні курси, які починаються в червні місяці, кожен день окрім суботи та неділі. Слухачами курсів зараховують учнів 9-11 класів. Оплата за навчання проводиться згідно договору про навчання. Після закінчення курсів слухачі отримують додаткові бали, які значно підвищують його шанси до зарахування на місця державного замовлення.


       Окрім 8-місячних курсів, проводяться 1-місячні курси,   які починаються в червні місяці, кожен день окрім суботи та неділі. ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ : – заява, договір(2 екз.), – 2-фотокартки (3/4), – паспорт (свідоцтво про народження) – ксерокопія. Адреса : 08600. м. Васильків , вул. Декабристів , 40 ауд. № 419, (бухгалтерія), ауд. № 411 тел. 2-20-96. . 2-34-02 (03)