Профорієнтація випускників


     15 листопада 2017 року в рамках профорієнтаційної роботи зі студентами випускних курсів ВК НАУ була проведена зустріч студентів з представниками Національного авіаційного університету. Інформували старшокурсників представники НН Інституту неперервної освіти та науковці випускових кафедр: збереження льотної придатності авіаційної техніки; менеджменту зовнішньоекономічної діяльності; авіоніки; систем управління літальних апаратів; авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів; соціальних технологій; авіаційних радіоелектронних комплексів.
     Науковці провідних кафедр розповіли учасникам заходу про особливості підготовки фахівців в університеті, англомовне навчання, стажування, проходження практики та працевлаштування. Зацікавила студентів коледжу також інформація про кафедру військової підготовки; умови вступу на ІІ та ІІІ курси денної та заочної форм навчання; організацію студентського дозвілля; презентували навчальну, наукову, дослідницьку та міжнародну діяльність.
     Серед студентів були розповсюджені буклети з інформацією про діяльність інститутів та кафедр. Усі присутні отримали запрошення на День відкритих дверей НАУ, що відбудеться 2 грудня 2017 року та на індивідуальні консультації профільних кафедр.
 
 
     За матеріалами сайту nau.edu.ua
     Стефанія Іоффе