«Протидія торгівлі людьми»


     16 травня 2018 року представниця організації А21 Катерина Яковенко провела у Васильківського коледжу НАУ тренінг «Протидія торгівлі людьми». Зазначимо, що Кампанія А21 – це міжнародна громадська організація, яка в Україні займається питанням протидії торгівлі людьми.
     Студенти прослухали цікаву та інформативну лекцію про рабство та його види, яким чином можна захистити себе від такої страшної участі, почули різні історії з реального життя та дізнались, що треба зробити перед тим як підписувати контракт, будь то робота, навчання чи подорожі. Катерина Яковенко допомогла студентам систематизувати знання, як не потрапити в таку ситуацію, коли людина стає товаром: “Основна порада – бути пильними, навіть підозрілими і перевіряти будь-які пропозиції до працевлаштування, особливо пропозиції щодо працевлаштування за кордоном. Також перевезення за кордон”.
     Зацікавлені слухачі мали змогу підписати 3 різні контракти, що запропонувала Катерина, а після їх перегляду – обговорити чи варто підписувати і на, що саме звертати увагу у майбутньому.
     На завершення студенти отримали інформаційні буклети #ЖИВИ_ВІЛЬНО зі статистичними даними щодо рабства в світі та Україні; корисними контактами, посиланнями в мережі Інтернет та змістовними, конкретними порадами.
     Дякуємо Яковенко Катерині за таку своєчасну та важливу інформацію!
Корисні контакти: 527 0-800-505-501 Національна гаряча лінія протидії торгівлі людьми та консультування емігрантів. Більше порад на FACEBOOK.COM/A21UA.
 
 

Соціальний педагог
Альбіна Шестакова