Презентація спеціальності


     Галузь IT є першою в Україні за популярністю серед намірів працевлаштування у молоді, майже кожен малий та середній бізнес має IT-відділ – адже все зараз в онлайні. За статистикою, 80% бізнесу в Україні функціонують онлайн або online-only. До чого ми навели всі ці факти і чому просто не сказали, що програміст – одна з найперспективніших професій в країні, ще й з вагомими шансами за платню в доларах? Тому що аргументів, аби стати програмістом і будь-який з них достатньо переконливий навіть окремо від інших. А, насправді, поговорили ми сьогодні не лише про програмування.
     21 лютого 2020 року, відбувся брифінг під керівництвом голови циклової комісії «Інженерія програмного забезпечення» Романовської Л.О., який був присвячений «Мотиваційним цілям для молоді в IT галузі» в рамках презентації спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»
     Актовну участь у підготовці та реалізації брифінгу взяли студенти 641 навчальної групи: Циганов А., Вєлькін С., Коропець А. та Конопольский Б.
     Якщо ставиш перед собою мету досягти певної вершини, найрезультативніший спосіб мотивації – орієнтуватись на кращих з кращих.
 
     Удачі, успіху і процвітання!
 
 

Методист виховного відділення Шаповал І.