Правовий брейн-ринг. Фінал


     16 грудня 2019 р. у коледжі відбувся фінал інтелектуальної гри «Правовий брейн-ринг» між командами, які перемогли у першому та другому відбіркових етапах. Нагадуємо, що переможцями першої гри стали студенти 111н/г -«Авіатори правовики», переможцями другої гри стали студенти 611 н/г команда «Де-Юре».
     Фінал складався з трьох турів: юридичні задачі з коментарями щодо дотримання прав людини відповідно до Конвенції ООН про права людини, правовий марафон на знання кодексу адміністративних правопорушень, антибулінгового законодавства, закону «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Останній конкурс був присвячений розробці соціальної реклами проти насильства і булінгу. Третій конкурс показав, наскільки обізнані члени команди щодо механізму захисту прав дитини, в які організації та за якими телефонами потрібно звертатися за допомогою.
     Переможцями фінальної, правової гри 2019 /2020 навчального року стала команда «Де-Юре», а саме студенти 611 н/г:

  • Ангеліна Борканин – капітан команди.
  • Олексій Зінін
  • Владислав Роп
  • Андрій Свірідов
  • Віра Мазуренко
  • Каріна Медведєва

     Вітаємо команду «Де-Юре», переможців правової гри «На Терезах Феміди – без обов’язків немає прав» 2019/2020 н/р.! Ви, безперечно, достойні почесного титулу «Правознавець-правозахисник ВК НАУ 2019/2020 навчального року»!
     Студентська Рада висловлює вдячність команді «Авіатори правовики» за цікаву, динамічну, гідну, на високому рівні участь у грі.
 
 

Прес-центр Студради