Правовий брейн-ринг, гра І

11, 13, 16 грудня у коледжі проходить традиційна, щорічна інтелектуальна гра «Правовий брейн-ринг». Гра присвячена Міжнародному Дню прав людини.
Перша з трьох ігор відбулась 11 грудня 2019 року між трьома командами І курсу. 111 н/г була представлена командою у складі 6 студентів – «Авіатори-правовики», 211 н/г – «Автоматизований правознавець», 411 н/г – «Право-радисти». Інші студенти групи взяли участь у грі в якості уболівальників своєї команди.
     Гра складалась з чотирьох турів: юридичні задачі з коментарями щодо дотримання прав людини відповідно до Конвенції ООН про права людини та Конституції України; правовий марафон, правова пантоміма, правова дуель під час якої команди відповідали на питання з основ публічного права України, адміністративного права України, теорії держави і права.
     Переможцями першої правової гри 2019 /2020 навчального року стала команда «Авіатори-правовики», а саме студенти 111 н/г:

• Микола Проценко – капітан команди,
  • Дмитро Чумаченко,
  • Віолетта Шерстюк,
  • Андрій Писаренко,
  • Дмитро Савченко,
  • Дмитро Пастушок.

Вітаємо переможців першої відбіркової, правової гри «На Терезах Феміди – без обов’язків немає прав» та нагадуємо, що «Авіатори правовики» зустрінуться 16 грудня на фінальній грі з переможцями другої відбіркової гри. Команди переможниці відбіркових етапів будуть змагатися за титул «Правознавець-правозахисник ВК НАУ 2019/2020 навчального року» та будуть нагороджені почесними призами від Студентської Ради коледжу.
     Студентська Рада, виховний відділ, куратори дякують командам 211 н/г – «Автоматизований правознавець», 411 н/г – «Право-радисти» за гідну, цікаву, динамічну гру. Молодці!!!

Прес-центр студради