Правовий брейн-ринг, гра ІІ.

13 грудня 2019 р. у коледжі відбулась друга, з трьох, інтелектуальна гра «Правовий брейн-ринг», присвячена Міжнародному Дню прав людини. Брейн-ринг відбувся між командами 611 н/г – «Де-Юре», 511н/г та 311н/г в об’єднаному складі – «Форсаж», 711н/г – «Правовий менеджмент». Інші студенти групи взяли участь у грі в якості уболівальників своєї команди.
     Гра складалась з чотирьох турів: юридичні задачі з коментарями щодо дотримання прав людини відповідно до Конвенції ООН про права людини та Конституції України; правовий марафон, правова пантоміма, правова дуель, під час якої команди відповідали на питання з основ публічного права України, адміністративного права України, теорії держави і права та конкурс (домашня заготовка) «Права студента, очима студента».
     Переможцями ІІ правової гри 2019 /2020 навчального року стала команда «Де-Юре», а саме студенти 611 н/г:

• Ангеліна Борканин – капітан команди.
  • Олексій Зінін
  • Андрій Лучин
  • Владислав Роп
  • Андрій Свірідов
  • Віра Мазуренко

Вітаємо переможців другої відбіркової, правової гри «На Терезах Феміди – без обов’язків немає прав» та нагадуємо, що переможці першої гри «Авіатори правовики» зустрінуться 16 грудня на фінальній грі з переможцями другої гри «Де-Юре». Команди переможниці відбіркових етапів будуть змагатися за титул «Правознавець-правозахисник ВК НАУ 2019/2020 навчального року» та будуть нагороджені почесними призами від Студентської Ради коледжу.

Прес-центр
Студради