Посвята у студенти на День знань

Першого вересня 2018 року Васильківський коледж Національного Авіаційного Університету розпочав свою роботу з урочистого заходу, присвяченого Дню Знань та 12 набору студентів першого курсу. У цей день коледж гостинно зустрів першокурсників, студентів, батьків та гостей.
     Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков щиро привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав успіхів, наснаги, терпіння та усіх супутніх благ у новому навчальному році, а миру нам і нашій країні.
     Після зачитування Наказу про зарахування студентів до першого курсу відбулось урочисте вручення студентських квитків.
     Від імені викладачів студентів першокурсників та їх батьків привітала голова циклової комісії Менеджмент Олена Бабало.
     Лілія Дімова від імені батьків привітала колишніх школярів з переходом до когорти українського студентства. На вишитому рушникові мама передала коровай посвяченим вже студентам, як символ батьківської турботи та підтримки, безмежної материнської любові. Цей святий хліб має нагадувати нащадкам славних козаків, щоб рясніли українські ниви та лани, золотились простори колоскові діти мають не цуратись рідної землі, розбудовувати край свій і підтримувати мир і лад у домі. Вчитися наполегливо та завзято, бо слава батьків та вчителів у їх дітях та вихованцях.
     Хто ж іще, як не студенти старшокурсники, мають достатній досвід виживання та пристосування у буремному повсякденні студентського життя. Представники студентської Ради, які вже мають достатній досвід передали традиційні символи студентів – залікову книжку та студентський квиток нашій новій студентській братії.
     Від імені усіх першокурсників Павло Гермаш склав почесну присягу студента, а студентка старшокурсниця Альона Шевченко надала новачкам кілька корисних порад для швидкої адаптації у коледжі.
     Вже традиційною складовою урочистого заходу стали музичні привітання від творчої студентської молоді. Приємним подарунком для гостей свята пролунали пісні у виконанні чарівних дівчат коледжу Поліни Ремінної, Валерії Здітовецької, Наталії Тарасюк.
     Новий 2018-2019 навчальний рік розпочався. Бажаємо натхнення, успіхів, творчих злетів і наснаги студентству та викладачам нашого альма-матер. Кожного дня ми маємо робити вибір поспати чи повчити, пограти чи попрацювати над курсовою або рефератом, стати господарем та ковалем своєї долі чи пливти куди приведе течія. Бажаємо вам навчитися робити правильний вибір у житті. Витримки, розуму, успіхів! Хай щастить усім нам у такій великій студентській родині! До нових творчих пошуків і звершень на благо неньки України!

Альбіна Шестакова,
соціальний педагог