Перемога в «Авіатор 2019»


     12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики були підведені підсумки всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2019» і оголошено імена переможців, серед яких є наш студент – Олег Уткін. Вони були нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний салон Ле Бурже до Франції.
     Олег Уткін навчається на IV курсі спеціальності «Авіаційний транспорт» Васильківського коледжу НАУ та вже другий рік поспіль стає його переможцем.
У нинішньому навчальному році в освітньому проекті «Авіатор 2019» взяли участь 8 500 студентів з 50 технічних і авіаційних вузів країни.
     Фахівці відзначають ˗ з року в рік проекти конкурсантів стають складнішими, професійними, охоплюють широкий спектр тем. «Формат «Зацікав інвестора», обраний для фінального етапу «Авіатора», дозволив студентам розкритися, вступити в діалог з членами журі, представити роботи в практичному аспекті, продемонструвати творчий потенціал.
     Поїздка студентів до Франції відбудеться в червні. На авіафорумі вони побачать новинки і кращі досягнення світової авіакосмічної галузі, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи, а також відвідають відомий парк розваг Діснейленд.
     Від імені адміністрації коледжу, викладачів, студради вітаємо гідного представника закладу Олега Уткіна з перемогою в конкурсі! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, радувати своїми перемогами рідних та наставників. Натхненності тобі бажаємо у справах, професійних успіхів, залишатися таким же завзятим, наполегливим, добрим, сміливим! Ми пишаємося твоїми перемогами! Ти наша гордість!
 
 

За матеріалами з сайту

http://kolesnikovfund.org

Прес-центр
студради ВК НАУ