Пам’яті Героїв Небесної Сотні


     20 лютого 2018 року студенти першого курсу Васильківського коледжу НАУ взяли участь у міських заходах із вшанування подвигу учасників Революції Гідності. Відкриття заходу розпочалося з виставки дитячих робіт «Мир очима дітей Сходу» Маріїнської школи мистецтв Донецької області, яка проходила у міському Будинку культури. У дитячих роботах наші студенти побачили біль та надію на мирне майбутнє. Після виставки усі присутні були запрошені до великої зали Будинку культури, де мали змогу згадати усіх Героїв та хвилиною мовчання вшанувати пам’ять загиблих.
     На завершення заходу студенти Поліна Ремінна та Олег Сліпуха поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
     Представники студентської Ради коледжу Стефанія Іоффе, Віталій Козак, Лідія Муричева Іван Шутько та Ілля Устенко підготували буклет «Небесна сотня воїнів Майдану». Студенти Євген Тетера 311н/г, Дарья Любавіна 211 н/г, Євген Дурнєв у співпраці з 621 н/г, Анна Ружицька 555н/г, Ольга Анохіна 631 н/г виготовили стіннівки присвячені четвертій річниці трагічних і героїчних подій на Майдані.
     Революція Гідності та російсько-українська війна на Сході України стали переломними історичними подіями. Ми маємо власну державу, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність. Тож варто берегти все це в ім’я Героїв Небесної Сотні та Героїв, які віддавали своє життя, виборюючи свободу на Сході України.
 
     Герої не вмирають! Просто йдуть!
     З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті.
 
 

Голова Інформаційного департаменту
студентської Ради ВК НАУ
Стефанія Іоффе