Пам’яті героїв Крут


     29 січня 2018 року у Васильківському коледжі НАУ відбувся усний журнал «Герої Крут – сучасні паралелі», присвячений 100 – річчю бою під Крутами.
     «Видавцями» та редакторами журналу стали студенти соціально –правового департаменту студради ВК НАУ в співпраці з викладачами історії. «Читачами» студенти третього курсу спеціальності «Менеджмент». Про те, що відбулося у цей день, про тих, хто загинув в боротьбі за кращу долю українського народу розповіли у тематичних рубриках живого журналу її «кореспонденти» – представники інформаційного департаменту СР ВК НАУ.
     Метою проведення заходу є виховання у молоді відповідального ставлення до громадянських обов’язків через знайомство зі славними і водночас трагічними сторінками історії України.
     Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на кілька днів, коли тривали переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. Важливо було, аби на той момент українська столиця перебувала під контролем Центральної Ради. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
     Завершився усний журнал декламуванням вірша П. Тичини « Пам’яті тридцяти» та хвилиною мовчання. Присутні схилили свої голови перед світлою пам’яттю тих молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ в ім’я багатостраждальної, воскреслої прийдешньої України.
     Стіннівку «Пам’яті героїв Крут» підготували студенти спеціальності «Програмна інженерія» Рома Стажко та Женя Дурнєв.
     Для студентів коледжу було проведено інформаційні хвилинки присвячені Героям Крут «Цей день в історії та пам’яті людській» під час занять з суспільствознавчих предметів.
 
 

Голова інформаційного департаменту
Студентської Ради ВК НАУ
Стефанія Іоффе