Пам’яті Героїв Крут


   30 січня та 31 січня 2017 року у Васильківському коледжі НАУ пройшли заходи присвячені пам’яті Героїв Крут організовані студентами Інформаційного департаменту органів студентського самоврядування. До великопомної дати студенти підготували презентацію під назвою «Пам’яті Героїв Крут присвячується!» та доповідь на тему «Бій під Крутами: відомі та невідомі сторінки».
   31 січня до ініціативи студентів долучилась викладач історії Бичкова Марія Василівна. Під час свого виступу, перед студентами першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», вона розповіла не лише про історію та героїзм цієї події, а і зробила акцент на актуальності даної теми провівши паралелі з сучасною історією нашої держави.
   29 січня 1918 року поблизу маленької станції Крути на Чернігівщині відбувся бій в ім’я ідеї свободи, в ім’я Батьківщини. Про те, що відбулося у цей день, про тих хто загинув в боротьбі за кращу долю українського народу розповіли представники Інформаційного департаменту студентам перших-других курсів ВК НАУ.
   Виступ проходив під супровід «Реквієму» В. Моцарта та показом добірки фотоматеріалів з даної тематики. Завершився захід декламуванням вірша П. Тичини « Пям’яті тридцяти» та хвилиною мовчання. Присутні схилили свої голови перед світлою пам’яттю тих молодих лицарів, які далекого січневого ранку заступили собою шлях ворогам на Київ в ім’я багатостраждальної, воскреслої прийдешньої України.
   Голова студради
   Битько Анна