Пам’ятаємо! Перемагаємо!


     9 Травня 2017 року викладачі та студенти Васильківського коледжу НАУ прийняли участь у почесній ході. Ця урочиста акція присвячена гідному вшануванню 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 рр.
     Біля меморіалу Слави відбулися мирний мітинг з метою вшанування подвигу українського народу та солдатів Другої світової у війні з нацизмом, а також відзначення 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.
      Зі словами привітання ветеранів та присутніх, від імені колективу коледжу, виступили студенти ІІ курсу Домінік Кваско та Дзюбенко Катерина.
Студенти перших курсів привітали ветеранів невеличкими подарунками та сердечними словами подяки за взірець мужності для молодого покоління. Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков та голова студентської Ради Анна Битько, вшановуючи пам’ять загиблих воїнів, поклали квіти до Вічного вогню та могили Невідомого солдата.

     Урочисті заходи були продовжені біля монументу Слави загиблим воїнам в парку «Берізки», де студенти ВК НАУ, також, привітали ветеранів та всіх присутніх з Перемогою і вручили подарунки шановним ветеранам.
     Змінюються покоління, але не змінюється ставлення до Героїв війни – ми шануємо їх пам’ять і схиляємо голови перед їх мужністю і відвагою.

     Голова студентської Ради ВК НАУ
     Анна Битько