Осінній благодійний ярмарок.


     9 жовтня на всіх поверхах Васильківського коледжі НАУ стояв аромат домашньої випічки та різних смаколиків. В цей день відбувся благодійний ярмарок, організаторами якого стали студентська Рада коледжу та методист виховного відділу Шаповал І.Г. Головною метою ярмарку стало бажання привернути увагу до потреб дітей, які мають проблеми зі здоров’ям, сприяння розвитку у молоді почуття милосердя, розвитку волонтерського руху в коледжі. Відгукнулись та активно прийняли участь в ярмарку представники 9 груп, а саме:
321 та 311 групи спеціальності «Авіоніка», 711 група спеціальність «Менеджмент», 611, 621 та 641 групи спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», 121 група спеціальності «Авіаційний транспорт», 511 група спеціальності «Соціальна робота», 211 група спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».
     Викладачі, адміністрація, персонал закладу з задоволенням купували студентські смаколики. Загальними зусиллями було зібрано 2000 грн.
     Студентська Рада запланувала використати виручені кошти на благодійність.
     Актив студради дякує всім не байдужим, студентам та їх кураторам за допомогу в організації та проведенні ярмарку. Творіть добро, щоб кращим став цей світ!
 
 

Голова студради ВК НАУ
Савчук Надія