Обмежувальні заходи у ВК НАУ

У відповідності наказу тимчасово виконуючого обов’язки ректора Національного авіаційного університету № 110/од від 11.03.2020 року “Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням які викликані коронавірусом COVID-19” наказом начальника Васильківського коледжу НАУ від 12.03.2020 №26/од “Про невідкладні заходи щодо запобігання захворювань, які викликані коронавірусом COVID-19”, враховуючи Рішення Васильківської міської ради “Про введення на території міста Василькова тимчасових обмежувальних заходів” у період з 12 березня по 11 травня 2020 року, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, введено обмежувальні заходи та призупинено освітній процес.
     Про порядок подальших рішень керівництва університету та коледжу, щодо освітнього процесу буде проінформовано додатково.

Нaказ про організаційні заходи у Васильківському коледжі НАУ для запобігання поширенню коронавірусу COVID