«Нуль дискримінації»


     1 березня люди всіх куточків світу об’єднуються для того, щоб відзначити день «Нуль дискримінації». Не залишилися осторонь цієї події і студенти Васильківського коледжу НАУ. Свою підтримку студенти показали шляхом участі у флешмобі #zerodiscrimination.
     Напередодні соціальним педагогом Дариною Шараєнко та представником студради Романом Стажко було проведено соціальне опитування студентів коледжу на рівень обізнаності щодо теми дискримінації. В опитуванні прийняли участь 193 студенти коледжу. За результатами анонімного опитування #zerodiscrimination 98% респондентів знають тлумачення слова «дискримінація». Найбільш розповсюдженим видом дискримінації серед студентської молоді є вікова, расова, національна та релігійна. 45,2% студентів, які брали участь в опитуванні , не знають хто наділений повноваженнями щодо запобігання та протидії дискримінації. 38,7 % – відповіли, що не знають куди звертатися у разі застосування до них або інших осіб дискримінації. 18,3% студентів, на жаль, були жертвою дискримінації. Такий же відсоток студентів брали участь у дискримінації іншої особи (осіб).
     З метою підвищення рівня знань про дискримінацію та враховуючи результати опитування соціальним педагогом була підготовлена та розміщена у холі коледжу інформаційна довідка. Студентка Анна Ружицька підготувала тематичну стіннівку у вигляді символу відмови від дискримінації – метелика.
     Підтримка Дня «Нуль дискримінації» створила глобальний рух солідарності, щоб покласти край будь-якої дискримінації, яка як і раніше широко поширена. Студенти ВК НАУ, які прийняли участь у флешмобі #zerodiscrimination, пропагандували індивідуальність і неповторність, приймаючи різноманіття, яке існує навколо нас, закликаючи зрозуміти і прийняти відмінності кожного!
 
 

Стефанія Іоффе