Набір на місячні курси

ДО УВАГИ УЧНІВ 9-11 КЛАСІВ!

Васильківський коледж НАУ проводить набір слухачів на місячні курси довузівської підготовки. Заняття з математики, української мови та літератури проводитимуться щодня (окрім суботи та неділі) з 9-00 до 14-00 год. з 11 червня 2018р. (11 червня – організаційні збори слухачів та початок роботи місячних курсів).
     В процесі підготовки слухачів до вступу до ВНЗ, в тому числі і до Васильківського коледжу НАУ значно підвищується рівень знань з математики і української мови. Після закінчення курсів слухачі отримують додаткові бали, які підвищують шанси до зарахування на місця державного замовлення (безкоштовне навчання) у Васильківському коледжі НАУ.
     Оплата за навчання проводиться згідно договору у сумі 1800 грн. за місяць.
     Бажаючі навчатися подають заяву за адресою 08600. м. Васильків, вул. Декабристів, 40 каб. №414 (бухгалтерія), каб. №419 (канцелярія). За детальною інформацією звертайтеся за телефоном: (04571) 2-34-03 (бухгалтерія), 2-34-02 (канцелярія).

Перелік документів:

1. заява, договір (2 екз.)
  2. паспорт або свідоцтво про народження (копія)
  3. паспортні дані одного з батьків
  4. 2 фотокартки (3/4)