Міс коледжу – Анна Мартиненко


     Весна впевнено крокує Україною, квітчаючи пишним цвітом все довкола! Спостерігаючи за змінами в природі, Студентська Рада ВК НАУ вирішила влаштувати у коледжі свято дівочої грації та краси присвячений першому конкурсу краси «Міс Світу», який відбувся 15-ого квітня 1951 року в Лондоні.
     Дівочу красу неможливо вмістити в якісь рамки або підігнати під певний шаблон. У кожній квітці своя чарівність, так само, як у кожній дівчині! Конкурс «Міс коледжу 2019» – покликаний не лише презентувати зовнішні дані учасниць, а і розкрити їхні таланти, показати красу внутрішнього світу дівчат. Можна сказати з впевненістю, що всі без винятку дівчата, які взяли участь у конкурсі, гідні звання Міс коледжу – 2019.
     На першому конкурсі краси у Лондоні на звання Міс Світу претендувало 30 дівчат. У Васильківському коледжі п’ять. Упродовж п’яти конкурсів дівчата вразили глядачів і суддів своєю артистичністю, грацією, енергійністю, умінням гідно триматися на сцені, яскравістю та пластичністю.
     Під час «першого знайомства» красуні розповіли про свої захоплення та мрії, про те, що вони цінують у житті. Винахідливість та вміння виходити з складної ситуації дівчата продемонстрували у межах інтелектуального конкурсу. Протягом творчого конкурсу учасниці вразили членів журі та гостей заходу проникливими та чуттєвими виступами, запальними й оригінальними хореографічними постановами у різних стилях, які не залишили нікого байдужими. Глядачі змогли побачити блискавичні бійцівські трюки від однієї з учасниць. Конкурсантки презентували себе у трьох дефіле: «Персона», «Леді Гага», «Зірки Голлівуду». Зовсім різні за характером, музикою, костюмами. Найцікавішим було дефіле «Леді Гага», де кожна дівчина повинна була продемонструвати костюм, зроблений власноруч з покидькових матеріалів (зі сміття). Найпрекраснішим було дефіле «Зірки Голлівуду». Дівчата, як істинні голлівудські акторки на червоній доріжці продемонстрували свої яскраві вбрання.
     Нелегка робота судити красу, а ще важче талант. Тільки сміливі люди беруть на себе цю місію. Почесне журі у складі викладачів Олександра Скляра і Олександра Терещенка, голови студради Вадима Сваріча та Містера коледжу 2019 Григорія Бандевича відмінно справилися зі своїм завданням, прозорим голосуванням обравши Міс коледжу 2019 та справедливо розподіливши номінації серед учасниць.
     За висновками журі почесний титул Міс коледжу 2019 отримала – Мартиненко Анна, студентка І курсу спеціальності «Менеджмент».
     У номінації віце-міс ВК НАУ здобула перемогу – Парубченко Вікторія, студентка II курсу спеціальності «Соціальна робота».
     Міс Артистичністю стала Порохня Наталія, студентка I курсу спеціальності «Менеджмент».
     Міс Грацією визнана Владислава Лагута, студентка I курсу спеціальності «Менеджмент».
     Міс Елегантністю стала Катерина Боліла, студентка II курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».
     Міс глядацьких симпатій – спеціальна номінація у якій, завдяки харизмі та гумору, переконливу перемогу здобула Вікторія Парубченко.
     Учасниці конкурсу були нагороджені почесними дипломами та цінними сертифікатами від Студентської Ради ВК НАУ. Міс коледжу 2019 була відзначена медаллю.
     Студентська Рада коледжу висловлює щиру подяку всім учасникам та організаторам цього свята, а саме: ведучим конкурсу, сміливим та симпатичним Дмитру Вєтрову та Андрію Петровіцькому; автору сценарію, керівнику проекту Надії Савчук, стресостійким діджеям коледжу Євгену Дурнєву і Роману Стажку. Всім тим, хто сплачує членські внески до органів студентського самоврядування!
     Ми впевнені, що наші дівчата найгарніші та найобдарованіші! Вітаємо учасниць з їхніми перемогами!
 
 

Прес-центр студради