Містер коледжу 2019


      Студентам Васильківського коледжу НАУ остання п’ятниця березня 2019 р. видалася мінливою, як березнева погода. Все як завжди: сонячні лекції, похмурі семінари, подекуди рясні опади оцінок під час заліку, пориви холодного вітру практичних робіт. Та о 14:20 засяяло сонце розваг, святкова зала, наповнилася галасливою юрбою нескорених навчанням студентів, щоб побачити Його, єдиного і неповторного, розумного і мужнього Містера коледжу ВК НАУ 2019!
      Захід розпочався конкурсом «Візитівка», де претенденти на титул «Містер коледжу 2019» змогли якнайкраще розкрити своє потенційне «Я».
      Євген Сухецький – сміливий, спортивний, вірний у дружбі, раціональний та хлопець хоч куди козак, студент І курсу спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»;
      Юрій Гриценко – принциповий, завзятий, ерудований, завжди відстоює свою думку, студент І курсу спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка»;
Володимир Саченко – активний, привітний, мріє про кар’єру військового, щедрий та просто парубок моторний, студент І курсу спеціальності «Авіаційний транспорт»;
Данило Константин – розумний, дотепний, чемний, завзятий у досягненні поставленої мети, студент І курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення»;
      Григорій Бандевич – веселий та харизматичний. Мріяв про кар’єру військового, потім трубача у військовому оркестрі, танцюриста у ансамблі Вірського, однак, тато зайшов якось на сайт vk.nau.edu.ua і Григорій став студентом І курсу спеціальності «Авіоніка»;
      Денис Марущак – у житті спирається на логіку, інтелігентний, порядний, милий, гарно вміє вальсувати, грає в шахи, студент ІV курсу спеціальності «Автоматизація та компютерно-інтегровані технології».
      Для оцінювання конкурсантів було обрано журі у складі чарівних жінок та дівчат коледжу: голова журі Алла Гончарук – викладач, Альбіна Шестакова – викладач, Наталія Порохня – представниця студради, Анна Мартиненно – популярна дівчина коледжу за версією незалежного опитування студради. Ведучі конкурсу – Поліна Ремінна та Валерія Здітовецька.
      Другий конкурс «Як денді лондонський одягнений» став випробуванням на вміння зав’язувати хоча б одним з відомих людству 12 варіантів головний аксесуар стильного чоловіка – краватку.
      Одне з найгостріших протистоянь між учасниками конкурсу відбулося під час інтелектуального батлу.
Ще одним з цікавих завдань було створити стиль сучасної дівчини. У конкурсі «Стиль та образ» учасникам допомагали моделі зі студенток коледжу.
      Останній конкур «Талант» відкрив багато нового для глядачів про наших студентів. Хлопці представили свої таланти по різному.
Євген Сухецький – красень-спортсмен, який будучи у ролі інструктора виступив з майстер-класом по самообороні;
Юрій Гриценко – вдалий кліпмейкер, представив свій короткометражний фільм «Оптимістична новела»;
      Данило Константин – майбутній маг-програміст, розважив публіку фокусами з картами, мотузками та іншим приладдям;
      Володимир Саченко – творча особистість, виконав попурі з відомих композицій на трубі;
Григорій Бандевич – володіє мистецтвом сучасного танцю у стилі брейкінгу, що вдало продемонстрував під час конкурсу;
Денис Марущак – гуру хореографічного мистецтва, представив танцювальний сольний номер.
      Під час підрахунку балів гості заходу не нудьгували завдяки Поліні Ремінній, яка чарівно виконала українську пісню.
Переможцем, найсильнішим, найкмітливішим, найталановитішим та най… най… най Містером коледжу 2019 р. журі обрало Григорія Бандевича. Нагородження Григорія пройшло під шалені оплески глядачів!
Всі учасники конкурсу увійдуть в історію коледжу як переможці! Студентська рада висловлює подяку учасникам заходу, особливо нашим сміливим хлопцям, які показали свої таланти впевнено заявивши про себе, показавши іншим, як можна реалізовуватись без епатажу та девіації зі знаком мінус.
      Гості та учасники залишись задоволені заходом, будемо з нетерпінням чекати на конкурс краси та грації «Міс коледжу 2019», який заплановано на 12 квітня 2019 року.
 
 

Прес-центр студради