Міжнародний день щастя


     20 березня студенти ВК НАУ долучилися до відзначення Міжнародного дня щастя. Студентка Ольга Анохіна у співпраці з соціальним педагогом Альбіною Шестаковою підготували стіннівку присвячену цій події, прикрасили хол коледжу та організували розповсюдження листівок-щасливок серед студентів коледжу. Студенти Стефанія Іоффе, Віталій Козак виготовили оригінальні кольорові повідомлення, які студенти та викладачі могли витягнути із чарівної скриньки та отримати своє побажання на день. Завдяки старанням групи ініціативних та щасливих у коледжі була створена атмосфера радості та позитиву!
     Серед студентів першого курсу спеціальності «Соціальна робота» соціальним педагогом Альбіною Шестаковою була проведена година спілкування на тему «Як бути щасливим?». Студенти моделювали свій персональний символ щастя, презентували його своїм одногрупникам; брали участь в мозковому штурмі «Моя асоціація зі словом щастя», а із слів, що використали під час мозкового штурму складали реп-текст; студенти відвідали віртуальний Магазинчик можливостей, в якому змогли вибрати речі, події, побажання, що можуть зробити щасливими і їх, і їхніх близьких.
     Міжнародний день щастя був заснований Організацією Об’єднаних Націй у 2012 році. Як зазначають на сайті ООН «Міжнародний день щастя – спосіб визнати важливість щастя у житті людей у всьому світі».
     Щастя визначають як відносно постійний стан цілковитого задоволення життям, якому властиві найрізноманітніші почуття: від простої втіхи до безмежної радості, а також природне бажання перебувати у такому стані завжди.
     Оскільки справжнє щастя – не хвилинне задоволення, йому дають ще таке визначення: щастя  це подорож, а не пункт призначення. Якщо ми говоримо: «Я буду щасливим, коли…», то насправді лише віддаляємо своє щастя. Без чого ж щастя неможливе? Щастю сприяють: уміння бути задоволеним і щедрість, здоров’я та емоційна рівновага, любов, уміння пробачати, мета життя, надія.
 
 

Поліна Ремінна
Студентка 611 гр