Міжнародний день цивільної авіації

7 грудня оголошено Міжнародним днем цивільної авіації. Васильківський коледж НАУ є складовою частиною цивільної авіації України, як навчальний заклад, що готує спеціалістів у цій сфері. Вітаємо Вас, студенти та викладачі, з Міжнародним днем цивільної авіації.
   Генеральна Асамблея ООН 6 грудня 1996 року проголосила 7 грудня Міжнародним днем цивільної авіації і настійно закликала уряди, а також відповідні національні, регіональні, міжнародні та міжурядові організації зробити відповідні кроки для його святкування (резолюція 51/33).
   Асамблея Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) – спеціалізованої установи Організації Об’єднаних Націй – оголосила цей день в 1992 році з метою привернення уваги до успіхів міжнародної цивільної авіації та їх розширення.Цей день став відзначатися з 7 грудня 1994 року у зв’язку з п’ятидесятою річницею підписання Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, відповідно до якої і була створена ІКАО.
   Цивільна авіація в Україні почала розвиватися ще в радянські часи. З того часу вона стала невід’ємною частиною життя більшості жителів нашої планети. Подолання величезних відстаней в найкоротші терміни, вантажні та поштові перевезення – все це реально тепер, і без цього ми не мислимо сьогодення. День цивільної авіації відзначається в багатьох країнах та є професійним святом .
   Будучи членом Міжнародної організації цивільної авіації, Україна так само як і інші держави, вшановує цей день. Наша держава бере активну участь у розвитку авіаперевезень, працює над вдосконаленням безпеки польотів, розробляє сучасні технології управління повітряним рухом.

Студентська Рада ВК НАУ
   Інформаційний департамент