«Кохання? То це питання!»


   14 лютого у Васильківському коледжі НАУ для студентів першого та третього курсу спеціальності «Соціальна робота» та студентів четвертого курсу спеціальності «Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів» соціальним педагогом закладу були проведені тренінги на тему «Кохання? То це питання!».
   Під час тренінгу молоді люди змогли дізнатися про історично-релігійне підґрунтя походження Дня святого Валентина; дізнатися відповіді на питання, що таке «справжнє кохання» і чим воно відрізняється від «симпатії» та «закоханості»; переглянули відеоролик «Кохання? То це питання!» з сайту JW.ORG та закріпили свої знання виконанням тестових завдань.
   Ще багато додаткових запитань, романтичної тематики, були задані студентами соціальному педагогу, однак, за браком часу, відповіді на них студенти зможуть отримати під час наступних подібних тренінгів. Зокрема, поговоримо про флірт, зустрічання, одруження тощо. Чекаємо Вас на наших тренінгах!
   Голова соціально-правового
   департаменту студради.
   P. S
   Звідки походить День святого Валентина?
   В одній енциклопедії повідомляється: «День святого Валентина припадає на свято двох різних християнських мучеників, на ім’я Валентин. Однак звичаї, пов’язані з цим днем… очевидно, походять від стародавнього римського свята луперкалії, яке відзначали щороку 15 лютого. Це було свято на честь Юнони, римської богині жінок та шлюбу, і Пана, бога природи» («The World Book Encyclopedia», 1973, т. 20, с. 204).
   День Святого Валентина (Валентинів день, День Закоханих) — світське свято, яке відзначається в деяких країнах щороку 14 лютого.