Конференція «Формула здоров᾿я»


     5 квітня 2019 р. в коледжі відбулася локальна студентська конференція присвячена Всесвітньому дню здоров’я. Організаторами конференції стали студенти спортивно – оздоровчого департаменту студради за підтримки методиста виховного відділу. У конференції взяли участь студенти І курсів, агітаційна бригада «Ендорфіни» у складі: Надії Савчук, Віталія Фалєєва, Максима Охрімова, Володимира Саченка. Виступ студентів був динамічний, позитивний, театрально-музичний, наповнений корисними інформаційними повідомленнями.
     Учасники конференції були ознайомлені з тим, що включає у себе здоровий спосіб життя, правилами збереження здоров’я. З метою підвищення рівня поінформованості молоді з проблемами, які пов’язані з наркотиками методист виховного відділення Олена Пєстрікова представила доповідь з презентацією «Дай собі шанс», під час якої студенти отримали достовірну інформацію щодо психологічної узалежненості, щодо причин і наслідків уживання наркотиків.
     За визначенням ВОЗ поняття здоров′я – це стан повного фізичного, психологічного і соціального благополуччя людини, а не лише відсутність хвороб чи дефектів. Здоровий спосіб життя – це повсякденна турбота про збереження та зміцнення здоров’я. На деякі речі у своєму житті ми не маємо жодного впливу, наприклад, ми не обираємо собі батьків, брата чи сестру, місце проживання. Але здоров’я – це зовсім інша річ. Добре воно чи погане, залежить не тільки від спадковості, але й у великій мірі від твого способу життя! Здоров’я наче автомобіль, щоб воно не зіпсувалося про нього треба дбати!
 
 

Прес-центр студради