Конкурс квіткових композицій


     13 вересня 2017 року у Васильківському коледжі НАУ відбувся щорічний конкурс квіткових композицій на тему «Мирне дитинство».
     Поетичними рядками студенти презентували свої творчі роботи. У конкурсі взяли участь студенти першого, другого та третього курсів. Представниками груп було презентовано такі квіткові композиції:
     211 н/г «Квітучий портрет»
     311 н/г «Квіткова галявина»
     511 н/г «Квіткова мрія»
     611 н/г «Надія», «Осінній букет», «Барви моєї Батьківщини», «Лісова симфонія»
     711 н/г «Душа України», «Ніжність»
     621 н/г «Наш рідний край»
     721 н/г «Корабель в мирне та щасливе дитинство»
     631 н/г «Українські квіти»
     Оцінювання композицій відбувалось за такими критеріями: естетично-художнє оформлення, відповідність тематиці та презентація композиції. До складу журі було запрошено голову циклової комісії «Соціальна робота» Перехрест Олену Юріївну, соціальний педагог Шараєнко Дарина Сергіївна, заступник начальника коледжу з господарської діяльності Тріфонов Ігор Михайлович. Із різноманіття представлених композицій авторитетне журі після плідного обговорення дійшло висновку, що брати участь в голосуванні, для визначення переможців, будуть:
     311 н/г «Квіткова галявина»
     611 н/г «Надія»
     621 н/г «Наш рідний край»
     721 н/г «Корабель в мирне та щасливе дитинство»
     Голосування триватиме з 25.09.2017 року по 27.09.2017 року під час якого будуть обрані: переможець конкурсу та два лауреати, які в свою чергу будуть нагороджені подарунками від студентської ради ВК НАУ.
     Ми вдячні всім групам за участь в конкурсі, за ваші роботи за ваші ідеї та бажання працювати і розвиватись!

     Виховний відділ