Конкурс квіткових композицій 2016


   9 вересня 2016 року у Васильківському коледжі НАУ відбувся щорічний конкурс квіткових композицій на тему «Омріяні шляхи до миру».
   Поетичними рядками студенти презентували свої творчі роботи. Оцінювання композицій відбувалось за такими критеріями: естетично-художнє оформлення, відповідність тематиці та презентація. До складу журі було запрошено Олександра Михайловича Терещенка, Олену Петрівну Коваленко, Володимира Рощіна.
   Перемогу у конкурсі отримали студенти першого курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» зі своєю композицією під назвою «Миру в Україні бути». Друге місце посіли студенти першого курсу спеціальності «Соціальна робота», їх композиція «Сім’я і діти – це майбутнє України, із хлібом запашним у мирі без війни» підняла настрій усім учасникам виставки своєю неординарністю та гармонійним поєднанням елементів. Третє місце отримали студенти-першокурсники курсу спеціальності «Організація виробництва» зі своєю роботою під назвою «Під небом Батьківщини». Призери конкурсу були нагороджені солодкими призами від студентської Ради коледжу.
   Старші курси також прийняли активну участь у конкурсі. Варто відзначити 321 навчальну групу з композицією під назвою «Літак надії», 621 навчальну групу та їх «Буремний схід невдовзі знов заквітне», 721 навчальну групу з композицією «Без верби та калини нема України». Випускна група спеціальності «Розробка програмного забезпечення» презентувала свою позаконкурсну композицію під назвою «Осінній блюз».
   Головною метою конкурсу квіткових композицій було зобразити мирне та щасливе майбутнє кожного з нас і України в цілому.
   Ми за продовження таких традицій. Щороку все більше студентів залучаються до участі у таких заходах. Ми вдячні за ваші ідеї, ваші роботи та бажання працювати і розвиватись!

Виховний відділ.