Квест «Здоров’я – вибір молодих»


     14 квітня 2017 року, в рамках декади по здоровому способу життя, серед студентів І курсу коледжу відбувся фізкультурно-оздоровчий квест «Здоров’я – вибір молодих». Організаторами заходу виступили представники студентської Ради ВК НАУ: Анна Битько, Анастасія Кострубицька, Таміла Прокопишина.
     Мета гри – розшифрувати певне місце на території стадіону ВК НАУ, виконати на певних станціях завдання з фізкультури, в нагороду отримати інструкцію до виконання наступного завдання з метою досягнення кінцевої цілі, в результаті якої команда отримує приз. Ця захоплива, драйвова гра вимагала від учасників застосування фізичних зусиль, кмітливості, артистичності, вияву командного духу. Перемогла дружба, всі учасники отримали позитивні емоції та корисні соки і печиво у подарунок.
     Таміла Прокопишина, голова спортивного департаменту, висловлює щиру вдячність організаторам та учасникам квесту за популяризацію активного відпочинку та фізичних вправ серед молоді ВК НАУ на противагу віртуальним марафонцям та спринтерам.

     Голова студради ВК НАУ
     Анна Битько