Екскурсія до ДРАЦСу


     16 грудня студенти Васильківського коледжу НАУ відвідали Васильківський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області з метою детального ознайомлення з компетенцією органів державної реєстрації актів цивільного стану, їх діяльністю, порядком проведення державної реєстрації актів цивільного стану.
     Керівник ДРАЦСу пояснила студентам, що державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті. Для студентів була проведена міні-лекція на тему: «Визначення походження дитини та присвоєння імені при державній реєстрації народження».
     Спілкування студентів з представниками ДРАЦСу було жвавим та цікавим, особливо багато запитань молоді стосувалися пілотних проектів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема державна реєстрація народження дитини в пологовому будинку; подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»; електронний сервіс з проставлення апостиля; шлюб за добу та переваги даного проекту.
     Зустріч проходила у нещодавно відремонтованій парадній залі ДРАЦСу, а потім студентів запросили на коротку екскурсію до архіву, де молодь була ознайомлена з тим, як зберігаються і використовуються книги реєстрації актів цивільного стану.
 
 
     Голова інформаційного департаменту
     студради ВК НАУ
     Іоффе Стефанія