Екскурсія до Верховної Ради


     Нещодавно для студентів першого курсу Васильківського коледжу НАУ була проведена екскурсія сесійним будинком Верховної Ради України. Її мета – знайомство студентів з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту. Завдяки екскурсії у студентів, була можливість потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель Києва та України.
     Під час екскурсії студенти побачили унікальні речі та приміщення: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради;
картини, які прикрашають стіни приміщень уряду; балкон, звідки видно робочі місця нардепів; конференц-зал та багато іншого. Також, екскурсанти дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення головного будинку Верховної Ради України.
     Студенти побували в залі засідань, конференц-залі і кулуарах, в які входять численні коридори на другому і третьому поверхах, де депутати проходять реєстрацію і спілкуються між собою в неформальній обстановці. Найбільше запам’яталася екскурсантам картина Олексія Кулакова «Державотворення», що намальована на стіні другого поверху. Вона відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни.
     
     Голова соціально – правового
     департаменту ВК НАУ