Державні екзамени та захисти дипломних робіт

19-20 червня 2019 року у коледжі відбулися державні екзамени та захисти дипломних робіт на присвоення студентам кваліфікації «молодший спеціаліст» зі спеціальностей: «Соціальна робота», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування систем управління та автоматики», «Технічне обслуговування повітряних суден і авіадвигунів», «Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден», «Обслуговування пілотажно навігаційних комплексів», «Організація виробництва».
     Для проведення державної атестації були створені державні екзаменаційні комісії які працювали під головуванням: начальника управління соціального захисту населення ВРДА, начальника відділу розробки програмного забезпечення ТОВ «Бі Джі Ес», головного інженера ТОВ «Васильківхлібопродукт», начальника бюро систем літака, інженера цеху та провідного інженера ДП «ЗАВОД 410 ЦА», доктора економічних наук, професора ДУТ.
     Результати роботи екзаменаційних комісій показали, що викладацький склад коледжу готує висококваліфікованих молодших спеціалістів по семи спеціальностях, які володіють не лише теоретичними знаннями і практичними навичками з присвоєної кваліфікації, а і відповідними компетенціями. Адже, основними критеріями розвитку особистості в сучасному світі не є лише знання та навички, а є компетентності. Компетентність – це здатність особистості вирішувати проблеми, які виникають в реальному житті, використовуючи знання та уміння набуті під час навчання та життєвого досвіду. Завдання викладачів коледжу підготувати людину не тільки до майбутньої професійної діяльності, а до успішного функціонування в динамічних умовах сьогодення.
     Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!!!

Прес-центр студради