День Європи


      20 травня 2016 р. з нагоди відзначення Дня Європи у Васильківському коледжі НАУ був проведений конкурс на кращий мультимедійний проект «Віртуальна подорож до країн Європи».
      Напередодні Дня Європи студентська Рада коледжу провела жеребкування серед студентів на визначення країни, в яку буде здійснена віртуальна подорож.
      Журі у складі методиста виховного відділення Олени Пєстрікової, викладача суспільствознавчих наук Олександри Кревської та голови студентської Ради Дмитра Гарбулінського оцінювало змістовність розповіді про обрану країну Європейського союзу та мультимедійну презентацію, яка мала містити інформацію про державні символи, національні особливості, найвидатніші пам’ятки історії та культури, туристичні родзинки, інформацію про відомих діячів нації; особливості національної кухні.
      Святкова програма нагадала всім присутнім, що Європа починається не за кордоном України, а в серці кожного з нас. Всі присутні мали можливість поринути у багатогранний, різноманітний, барвистий та неповторний світ країн Європи. Захоплива подорож тривала понад годину упродовж якої присутні відкрили для себе багато цікавого з історії та культури цих країн, звучали гімни та майоріли прапори країн Євросоюзу
      Перемогу здобула студентка 631 н/г Катерина Мартинова, яка настільки вдало змогла представити таку країну, як Італія, що присутні відчули себе глядачами римського Колізею, відвідувачами галереї Уффіці у Флоренції. Милувалися красою Блакитного Гроту на острові Капрі, побували у Ватикані тощо; дізнались цікаві факти про ментальне поле італійців.
      Друге місце посіли студентки 231 н/г Ірина Загородня та Полторацька Вікторія представивши туристичні маршрути Болгарії, Німеччини, Греції та Франції. Третє почесне місце розділили Евгенія Ляшок і Аліна Джулай студентки 721 н/г, які представили Австрію та Крістіна Григоренко студентка 711 н/г за подорож до Англії.
      Дякуємо всім студентам які прийняли участь у конкурсі, зокрема: Миколі Чернишу та Богдану Синельнику студентам 111 н/г за туристичний маршрут Україною, а також Артему Паламарчуку 421 н/г Польща, Владиславу Куріному 411 н/г Чехія, Катерині Дзюбенко 511 н/г країни Прибалтики.
      День Європи – це свято Європейського союзу. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність – цінності, які також є значущими у житті студентів Васильківського коледжу НАУ.