День українського добровольця


   14 березня 2017 року студенти I – III курсів Васильківського коледжу НАУ прийняли участь у загальноміському заході присвяченому Дню українського добровольця, який проходив у школі мистецтв.
   Свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
   На заході були вручені нагороди бійцям-добровольцям, які брали участь в АТО. Також була вручена нагорода посмертно вдові загиблого нашого земляка. Потім був проведений невеликий концерт представниками будинку культури , де прозвучали українські пісні патріотичного спрямування.
   Студенти Васильківського коледжу НАУ і надалі прийматимуть активну участь у заходах спрямованих на розвиток патріотизму та національної свідомості.