День студента


     17 листопада 2017 року у Васильківському коледжі Національного Авіаційного Університету панувала святкова атмосфера з нагоди святкування Міжнародного для студента.
      Ведучими заходу були Тарас Ющенко та Григоренко Крістіна, які охоче запросили студентів, викладачів та батьків до святкової зали. Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков привітав студентів зі святом та нагородив за успішне навчання, активну участь у житті та діяльності коледжу 19 студентів почесними грамотами і оголосив 46 подяк.
     Представники студентської Ради, навзаєм, оголосили про результати конкурсу «Кращі викладачі». Голова студради Ющенко Тарас вручив дипломи від студентської Ради ВК НАУ переможцям.
     Творчий студентський колектив коледжу підготував для усіх гостей заходу святкову концертну програму. Емоційною піснею про кохання привітала гостей студентка 741 н/г Аліна Джулай. Студенти 611 н/г зняли власний фільм «Один день з життя студента», який викликав щирий сміх у присутніх. Своє занепокоєння та переживання з приводу майбутніх екзаменів виразив у своєму виступі студент 511 н/г Валерій Мельник, виконавши рок композицію на електрогітарі. Креативні студенти 621 н/г презентували блокбастер під назвою «Зрозуміти та пробачити» який мав шалений успіх серед студентів та викладачів. Розчулила гостей свята студентка 521 н/г Вікторія Земцова, виконавши пісню про батьків. Неймовірно зворушливим був танцювальний номер «Все буде добре» у виконанні студенток 511н/г Анни Ружицької та Анастасії Скриннікової та їх партнерів Сваріча Вадима, студента 611 н/г та Волкова Валерія, студента 231 н/г. Черговий заряд позитиву гості свята отримали від перегляду гумористичної театральної постановки «За лаштунками кіно, або журнал викрали». Ще однією емоційною піснею «Нові правила» привітала студентів Аліна Джулай. Сентиментальна хореографічна композиція з елементами гімнастики «Воїни світла» від студенток 511 н/г Ружицької Анни та Скриннікової Анастасії розчулила, навіть, емоційно стириманих викладачів та студентів. Фінальним акордом свята стала пісня про нелегке, але таке прекрасне студентське життя у виконанні студенток 511 н/г Скриннікової Анастасії, Парубченко Вікторії та студентки 631 н/г Анохіної Ольги.
 
 
 
     Голова культурно – масового департаменту
     студентської Ради ВК НАУ